poniedziałek, 28 stycznia 2013

Już niebawem, jeszcze troszkę

Moja wewnętrzna potrzeba ogarniania kącika dla Małej staje się coraz większa. Mniej więcej zarys jest...wiemy co trzeba kupić, co zrobić, jak wykonać...
Zaopatrzona w wiedzę z ostatnich miesięcy i poprzedniej ciąży, zapisane już mam co zamówić, gdzie podjechać... Wielką niewiadomą nadal pozostaje wózek, leżaczek i te bardziej ceniące się, a potrzebne przy dziecku "dodatki"...ale co ja się przejmuję? Dopiero koniec stycznia mamy...Tylko, że jako babsko w gorącej wodzie kąpane ja bym chciała już natentychmiast;) z miną niewiniątka przerzucę swój stan na hormony i dalej będę buszować w poszukiwaniu moich małych, prywatnych ideałów...
Za nami tydzień domowych, zimowych ferii. Chwała Lubemu za ogólne ogarnianie i bycie tak wyrozumiałym...trójka dzieci plus ciężarna z nakazem leżenia... Było ciekawie;)7 komentarzy:

 1. Ach, niech się Luby cieszy, że nie jest kobietą i nie musi tak na co dzień. Jestem zwolenniczką równouprawnienia i nie dzielę ludzi na kategorie, ale życie dzieli i jednak mężczyźni mają lepiej, choćby z tym swoim prostszym w obsłudze mózgiem ;)
  Zazdroszczę wypoczynku. Wiem, wiem, sama miałam jedną ciążę leżącą, ale z mojej perspektywy masz raj :)
  Pozdrawiam
  Lucy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Raj by byl gdybym mogla faktycznie lezec...niestety syn nie pozwala ;)

   Usuń
 2. super facet z Lubego i tyle!:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wybrałam podobną pościel dla Mai :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja jeszcze o akcesoriach nie myślę...tzn. może i myślę, ale nie mogę się zebrać jeszcze. Mam czas, nie? ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jasne:)))i ja gO mam;))) boje sie jednak ze pozniej nie bede w stanie zalatwiac (juz teraz musze lezec..), a i nie chce wszystko w jednym miesiacu kupowac zeby finansowo nie oszalec;)

   Usuń