sobota, 9 marca 2013

Pierwsze 4 koła

Wybór wózków jest tak ogromny, że głowa mała... a trzeba rozsądnie do tematu podejść...i ładnie;)
Miki woził się w ślicznym brązowym ( w kratkę) Roan Marita...i choć wózek był duży i wizualnie mocno do mnie przemawiał- jego waga i właśnie ta wielkość z czasem zaczęły przeszkadzać... teraz szukając czegoś dla Córeczki, wiedziałam mniej więcej, w które drzwi pukać. 
Pod uwagę brałam cenę, funkcjonalność, wagę...i rzecz jasna wygląd;) Tutaj pewną "przeszkodą" był również Luby jak i moje własne wymagania... bo nie chciałam nic typowo babskiego, nic pstrokatego... Nic co tak bardzo rzuca się w oczy czy razi różami. 
Po dosłownie miesiącach przeglądania wybór padł na X-Lander X-Move. Oczywiście firma ta została przeze mnie odrzucona na samym początku...bo wydawało mi się, że tak dużo tego, że wszyscy nimi jeżdżą... ale nawet jeśli- to też o czymś świadczy. W tym przedziale cenowym to zdecydowanie nr 1. W zasadzie to moja czołówka biorąc pod uwagę nawet te niby lepsze, droższe.
Wózek wybrany, pozostał kolor...i to zajęło drugie tyle;) Ostatecznie stanęło na nowościach-  Africa Limited i America Limited...z czego ten pierwszy urzekł mnie bardziej. 

Ale tutaj do akcji wkroczył Luby, który stanowczo powiedział, że takowym jeździć nie będzie;) Tak więc zostaliśmy w wersji piaskowej...
Ha! Jednak, żeby nie było tak łatwo... znalezienie wersji Limited graniczy z cudem ( już nie dziwi mnie dopisek LIMITED..bardziej LIMITED być nie można) . Jak były-to skończyły się dawno, bo sklepy dostały sztuk 3-4. I nie wiadomo kiedy będą... Porozsyłałam maile gdzie się dało, dzwoniłam, pytałam...aż w końcu dzisiaj rano dostałam odpowiedź ze sklepu Dino . Jest! Jest zarezerwowany dla nas...

Teraz tylko czekam na zwrotną informację co, kiedy, jak... i już doczekać się nie mogę...:)Kolejny punkt do odhaczenia z Wyprawkowej Listy.


Btw. mamy dziś 28t. Trzeci trymestr...:)

7 komentarzy:

 1. Super, jeden problem z głowy ;)
  My to chyba jeszcze podwójny kupić musimy...

  OdpowiedzUsuń
 2. Dobrze, że wybór padł, ale osobiście nie jestem przekonana do tego wózka

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. to był chyba jedyny, który spełniał wszystkie postawione przeze mnie kryteria...dodatkowym plusem jest bardzo proste składanie i ilość miejsca jaki zajmuje po złożeniu...
   pojeździliśmy troszkę po hurtowniach, podotykaliśmy... no i padło na ten;) mam nadzieję, że jest tak dobry jak słyszałam ( dwie moje znajome go mają)

   Usuń
 3. My też będziemy jeździć X-lander, ale w kolorze europe :)

  OdpowiedzUsuń
 4. My jeździmy XQ ;) Ten piaskowy kolor jest piękny!

  OdpowiedzUsuń